• 0 258 265 56 16
  • info@sancak-grup.com

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

       500 m² lik üretim alanında;  günlük 10.000 kişilik yemek çıkarma kapasitesine sahip bir yemek fabrikasıdır. Günümüzün modern ekipmanları ve kadrosuyla yerinde üretim ve catering hizmetleri ile Denizli ve çevre illerde hizmet vermektedir.

      SANCAK GRUP-TRANSATLANTİK YEMEK; en güvenli mutfakları ihtiyacınız doğrultusunda hizmetinize sunmakla kalmayıp sürekli denetim, kontrol ve raporlama hizmetleri sunarak sizlere catering ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaktadır. Kalite, hijyen ve temizliğe önem veren, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim ve Standartlarını kanıtlamış olan firmamız; profesyonel ekipler tarafından yapılan haşere kontrolleri, ilaçlamaları, üretim ve sonrasındaki temizlik kontrolleri ile HACCP kurallarından asla taviz vermemektedir.

       Hazırlanan kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri; iş merkezleri, fabrikalar ve resmi kurumlardan oluşan müşteri ağımıza dağıtım filomuz tarafından soğuk ve sıcak zinciri bozmadan thermoboxlar ile ulaştırılmaktadır.

     SANCAK GRUP-TRANSATLANTİK YEMEK; yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven bireylerden oluşan büyük bir ailedir. Başladığımız günden bu güne müşterilerimize kaliteli, lezzetli, sağlıklı yemekler sunmak için tüm ekibimiz ile kalite yönetim kurallarına uygun, gıda mühendisimiz gözetiminde güncel numune kontrolü yaparak gıda güvenliği konusunda hizmet verdiğimiz alanda lider firma olma yolunda tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

     Çalışmalarınızda Başarılar Dileriz…